Hrátky s EFT chronická bolest

Akce je do konce srpna 2018!!!

V červenci a srpnu 2018 probíhaji a budou probíhat hrátky s EFT, kdy si postupně budeme hrát se strachem, bolestí a dalšími, pokud nám zbyde čas.

Samozřejmě s EFT je budeme rozpouštět.

3, tématem je chronická bolest.  Smozřejmě ne každá bolest se dá řešit  s EFT. Vždy je to na zvážení - například váček pod zubem, zánět slepého střeva zřejmě jenom s  EFT nevyřešíme atd.

Chronickou bolest budeme zvlášť s EFT odděleně zpracovávat. Hlavně se to týká bolesti zad, bolesti duše a různých zapomenutých bolestí, které už nám neslouží a nepotřebujeme je. Často ale jenom EFT ťukání k úplnému odstranění bolesti nestačí. U zad je to například vhodné doplnit rehabilitačním cvičením, dostatečným pitným režimem atd.

Místo konání: Kolín

Kdy:. kdykoli po vzájemné dohodě a jde to i přes skype.

Doba trvání: od 1 hodiny až do 4 hodin. Záležet bude na problémech, které se budou řešit a na ochotě spolupracovat při odstraňování těchto problémů.

Cena: podle vás, pro co se rozhodnete.

1. hodina : 1200 Kč

2. hodina: 1000 Kč

3. hodina: 800 Kč

4. hodina: 500 Kč

Přihlásit se můžete v průběhu července a srpna 2018. Je vždy vhodné napsat nebo ústně říct, s kterým tématem si přejete hrát, také je důležité Vaše jméno, netová adresa nebo mobil, abychom se mohli spojit.

Můj email je: metodaeft@seznam.cz.

Můj mobil je: 702425733

Možno se přihlásit i přes tento formulář.