Energie

Snad všichni chápeme, že  životadárná energie je všude kolem nás, ve všem. Je několik z nás ji dokáže plně vnímat. Právě tak ji jenom malá část z nás nechá volně proudit svým tělem, aby nám bylo co nejlépe, abychom se cítili skvěle psychicky i fyzicky. Mnozí z nás si bohužel vůbec neuvědomují, jak si proudění blahodárné energie svým tělem sami  blokují, například vztekem, strachem, lítostí, honbou za materiálními výdobytky atd.

Zkusme se proto naladit na přímé energie okolo nás ze stromů, atmosféry a dalších zdrojů. Je to v našich silách. Najednou nám vše půjde tak nějak lépe a snadněji. A nic nedejme na to, že mnozí z nás berou životadárnou energii jako sci-fi. I oni jednou prohlédnou a pochopí. Nám však může být dobře už teď. Tak na co čekat.

Dělejme vše, při čemž se cítíme dobře. Nestavme si nezdolatelné mantinely před sebe. Stačí se jenom naladit a připustit, že energie je přístupná i nám. S chutí do toho.Výborné jsou pro experimentování s energií masáže, včetně automasáží, meditace, Reiki, Autopatie, hypnóza, EFT a další.

Je pro vás dostatek energie v životě důležitý?

  1. Ano. 334
  2. Ne. 265
  3. Nezajímá mě to. 220