Problémy kam se podívám

Život není peříčko, a ještě víc negativně vykrášlených větiček, slýchávám ze všech stran. Ale co my osobně uděláme, aby se náš život změnil?
Vše začíná u nás - u našeho myšlení. Kdo dokáže mluvit o svých potížích dnes a denně alespoň hodinu v kuse, což bývá často mnohem víc, tak opravdu nic nezmění. Vždy máme na výběr. Chceme žít v neustálém stresu nebo už konečně náš život nasměrovat tím správným směrem?
Stálé vracení se ke všem ublížením, touze po pomstě, nepřejícnosti čehokoli komukoliv, přivolávání něčeho špatného na druhé, tak tím si klidný a pohodový život opravdu nezařídíme. Dokonce nám nepomůže ani to, že budeme například tvrdit, že jsme silně věřící. Pokud budeme stále vysílat negace a myslet na to, že vše je dopředu ztracené, tak se to tak stane. Žádný život není jenom prohra. Vždy najdeme mnoho pozitivních věcí, událostí, lidí, kteří náš život kladně obohatili.
 
ZAMĚŘME PROTO SVOU POZORNOST ALESPOŇ HODINU DENNĚ NA TO POZITIVNÍ, CO V NAŠICH ŽIVOTECH JE A ŠIŘME TO NA VŠECHNY STRANY. URČITĚ TO NÁŠ ŽIVOT NASMĚRUJE SPÍŠ TÍM PRO NÁS PŘIJATELNÝM SMĚREM. STAŇME SE "SVÝM" SLUNÍČKEM PRO "SVŮJ" ŽIVOT A I ŽIVOT OSTATNÍCH.
NENÍ DŮVOD ŠÍŘIT ŠPATNÉ VĚCI Z NAŠICH ŽIVOTŮ I NA DRUHÉ. NÁM TO NEPOMŮŽE A LIDI OKOLO NÁS TO ZCELA JISTĚ BRZY ODRADÍ OD KOMUNIKACE S NÁMI. NIKDO SE PŘECE NECHCE CÍTIT ŠPATNĚ.

TAKÉ SI NA SEBE NEBERME PROBLÉMY, KTERÉ SE NÁS NETÝKAJÍ A MY S NIMI NIC STEJNĚ NEMŮŽEME UDĚLAT (televize, rádio, internet, noviny).
PLATNÝ SOBĚ A I POPŘÍPADĚ OSTATNÍM JSME, KDYŽ JSME V  KLIDU A POHODĚ.

NEZAPOMEŇME, ŽE MY JSME TI STRŮJCI NAŠICH ŽIVOTŮ.

Vidíte vše černě?

  1. Ano. 281
  2. Ano. Často. 203
  3. Ano. Zřídka. 191
  4. Ne. 176