Sebevědomí - povbuzování před zrcadlem

POVZBUZUJTE SE NAPŘÍKLAD PŘED ZRCADLEM.

 

Kdo z nás se celé dny jen kritizuje a nenechá na sobě ani nitku suchou, tak ten se sebevědomě cítit moc nebude a ani jeho okolí ho tak nepřijme. Je zbytečné stále dokola u sebe hledat chyby. Kdo z nás ve svém životě nějakou chybu neudělal? A je zbytečné, ba přímo devastující se takhle ničit a srážet své sebevědomí níž a níž. Doufám, že je vám jasné, že tato cesta nikam nevede. Pojďte to právě nyní obrátit ve svůj prospěch.

 

ZAČNĚTE SVŮJ DEN S ÚSMĚVEM. KDEKOLIV A KDYKOLIV SE POVZBUĎTE. VELMI VHODNÉ JE NA POVZBUZOVÁNÍ RÁNO, KDY NÁS ČEKÁ CELÝ DLOUHÝ DEN. MÍSTEM, KDE SE NAPŘÍKLAD MŮŽETE POVZBUZOVAT JE PRÁVĚ VAŠE ZRCADLO V KOUPELNĚ, KDE MŮŽETE PŘESNĚ VIDĚT, JAK NA KTERÉ POVZBUZENÍ REAGUJETE A POUŽÍVAT TA, KTERÁ JSOU PRO VÁS NEJVHODNĚJŠÍ. ŘÍKEJTE SI NAPŘÍKLAD: VĚŘÍM SI. VŠE DNES ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNU A DALŠÍ, KTERÉ VÁS NAPADNOU.

 

Není nad to, když můžete vidět svou reakci na povzbuzování před zrcadlem. Samozřejmě vám to nebrání se povzbuzovat i na jiném místě. Povzbuzení po ránu vás dokáže pěkně probudit a navodit pocit dobrého vnímání sebe sama. Lehčeji pak zvládnete příchozí situace a budete v nich i víc úspěšní.

 

Budete-li však do svého okolí vysílat negativní signály, budou se vám i negativní signály vracet. Jste-li v pohodě a vyrovnaný, tak vaše pohoda a vyrovnanost prýští na všechny lidi kolem vás. A vy sám a i vaše okolí vás přijmou jako hodnotného sebevědomého člena. 

 

Máte-li s povzbuzováním sebe-sami nějaký problém, můžete si na pomoc přibrat EFT, Léčebný kód, hypnózu a další pomocníky.Určitě to s nimi zvládnete.

Povzbuzujete se každý den?

ok Děkujeme za Váš hlas.
  1. Ano. 231
  2. Téměř vždy. 124
  3. Zřídka. 130
  4. Ne. 125