Hypnóza

Hypnóza je stav hluboké relaxace - bdělého snění. Podobá se meditaci. Otevírá naše podvědomí. Snižuje náš kritický faktor. Tudíž se snáze do našeho podvědomí můžou dostat vhodné sugesce, které pomáhají navození kýženého stavu. Většinou jsou všechny druhy hypnózy tzv. autohypnózou. Do hypnózy se většina z nás dostává během dne několikrát např: při poslechu hudby, čtení knihy, řízení auta...

Pro hypnózu je základní nástroj sugesce.

Hypnózu provádím až od 18 let a výš.

Regresi neprovozuji.

Před jakoukoli terapií je vhodné si sehnat informace o metodě, kterou chceme použít na svůj problém. Vždy je nutné být připrqavený mluvit o svém problému. Váš problém rozebereme z těch nejnutnějších stran, které jsou vhodné rozebrat a to i například problémy v dětství a podobně. Věštění není určitě můj obor.

Co hypnóza nedělá:

Hypnóza v žádném případě neoslabuje vůli. Nestáváte se loutkou v rukách terapeuta.

V žádném případě v hypnóze neuděláte nic, co byste neučinili v normálním životě.

Většinou se ani vybraný subjekt necítí být "hypnotizovaný", takže si uvědomuje, co se s ním děje.

V hypnóze na sebe nevyzradíte nic, co byste neřekli v plném vědomém stavu.

Z hypnózy se vždy probudíte jako z normálního spánku.

Co hypnóza umí:

pomáhá se sebevědomím, odstraňuje strachy, tlumí nebo zbaví bolesti, odstraňuje nebo mírní deprese, učí nebo je nápomocná při odstraňování návyků, obezitě, při různých vyrážkách, odstraňuje trému, a mnoho dalšího. Dá se použít téměř všude. Výborná je společně s Metodou EFT.

Terapie Hypnózou

1. základní návštěva - lze řešit i přes Skype - pouze test sugestibility by byl proveden při 2. návštěvě s hypnózou

Domluvíme se s klientem na problému, který chce řešit. Je důležité, aby opravdu problém chtěl řešit. Někdy si své problémy chceme zatím z nějakého důvodu ponechat, například nedokážeme odpustit, máme strach, co bude pak, když problém nebude.... Zjišťuji sugestibilitu. Hypnóza není vhodná pro všechny. Je-li to dobré, domluvíme se společně na sugescích, které budou zadávány v hypnóze a společně je zasadíme do reálného příběhu řešené osoby. To trvá cca 1,5 hodiny.

Mezitím zcela připravím klientův reálný příběh s použitím s ním domluvených sugescí. Nahraji ho. Pak ho ještě nechám odsouhasit klietem přes telefon, skype. Je-li to v pořádku, pak dojde k další návštěvě. Trvá to nejméně 2 hodiny.

2. návštěva s hypnózou - tato návštěva přes Skype nejde

Nyní dojde na plnou hypnotickou terapii, kdy klient se s mou pomocí dostává do tzv. alfa vln podobných dennímu snění, kde mu několikrát řeknu námi společně sestavený reálný příběh se sugescemi.

Většinou nestačí 1 návštěva. Je zapotřebí okolo 10 návštěv. Každý jsme individualita. Vždy však záleží na domluvě. Další návštěva trvá cca 1 hodinu.

Hypnóza - ceník

První dvě návštěvy s přípravou hypnotického skriptu a nahráním jsou za: 2000 Kč. Splatná částka je nejdéle při první návštěvě.

Další jednotlivé návštěvy kdy se stále řeší ten samý problém: 400 Kč. Jsou splatné na místě.

Máte strach z hypnózy?

ok Děkujeme za Váš hlas.
  1. Ano. 156
  2. Ne. 161

Rádi byste hypnózu vyzkoušeli?

  1. Ano. 173
  2. Nevím. 106
  3. Ne. 123

Kontakt