Hypnóza

Hypnóza je stav hluboké relaxace - bdělého snění. Podobá se meditaci. Otevírá naše podvědomí. Snižuje náš kritický faktor. Tudíž se snáze do našeho podvědomí můžou dostat vhodné sugesce, které pomáhají navození kýženého stavu. Většinou jsou všechny druhy hypnózy tzv. autohypnózou. Do hypnózy se většina z nás dostává během dne několikrát např: při poslechu hudby, čtení knihy, řízení auta...

Pro hypnózu je základní nástroj sugesce.

Hypnóza nikoho neusvědčí z nevěry a ani nikoho nepřiměje, aby se k něčemu doznal druhé osobě. Kdokoliv v hypnóze na sebe vyzradí jenom, co sám bude chtít a navíc se před dotyčným, kterému byl někdy možná nevěrný nebo mu něco provedl, nikdy ze zřejmých důvodů do hypnózy nedostane, protože se nebude cítit v bezpečí.

Hypnóza nenahrazuje manželskou poradnu ani nic podobnýho. U dospělých lidí není žádoucí u hypnózy přítomnost dalšího dospělého. Je to téměř vždy na škodu.

Hypnózu provádím až od 18 let a výš.

Regresi neprovozuji.

Před jakoukoli terapií je vhodné si sehnat informace o metodě, kterou chceme použít na svůj problém. Vždy je nutné být připrqavený mluvit o svém problému. Váš problém rozebereme z těch nejnutnějších stran, které jsou vhodné rozebrat a to i například problémy v dětství a podobně. Věštění není určitě můj obor.

Co hypnóza nedělá:

Hypnóza v žádném případě neoslabuje vůli. Nestáváte se loutkou v rukách terapeuta.

V žádném případě v hypnóze neuděláte nic, co byste neučinili v normálním životě.

Většinou se ani vybraný subjekt necítí být "hypnotizovaný", takže si uvědomuje, co se s ním děje.

V hypnóze na sebe nevyzradíte nic, co byste neřekli v plném vědomém stavu.

Z hypnózy se vždy probudíte jako z normálního spánku.

Co hypnóza umí:

pomáhá se sebevědomím, odstraňuje strachy, tlumí nebo zbaví bolesti, odstraňuje nebo mírní deprese, učí nebo je nápomocná při odstraňování návyků, obezitě, při různých vyrážkách, odstraňuje trému, a mnoho dalšího. Dá se použít téměř všude. Výborná je společně s Metodou EFT.

Terapie Hypnózou v nouzovém stavu, kdy není moc vhodné se osobně stýkat.

1. Skypové sezení - Domluvíme se s klientem na problému, který chce řešit. Je důležité, aby opravdu problém chtěl řešit. Někdy si své problémy chceme zatím z nějakého důvodu ponechat, například nedokážeme odpustit, máme strach, co bude pak, když problém nebude. Hypnóza není vhodná pro všechny a ve všech případech. Je-li to dobré, domluvíme se společně na sugescích, které budou zadávány v hypnóze a společně je zasadíme do reálného příběhu řešené osoby. To trvá cca 1,5 hodiny.

Pak zcela připravím klientův reálný příběh s použitím s ním domluvených sugescí. Poté hypnotický skrip ještě nechám odsouhlasit klietem přes telefon, skype, email. Je-li to v pořádku.Trvá to nejméně 2 - 3 hodiny.

Na závěr hypnotický skript zašlu s návodem, jak ho používat. A pak už bude jenom na vás, jaký pozitivní dopad z toho budete mít.

V každém případě i zde platí, že ke změně stavu nedochází většinou úplně okamžitě. Nějaký čas to bude potřebovat, ale výsledek stojí za to.

Terapie Hypnózou za běžného provozu, když nás nic nomezuje.

1. základní návštěva - lze řešit i přes Skype - pouze test sugestibility by byl proveden při 2. návštěvě s hypnózou

Domluvíme se s klientem na problému, který chce řešit. Je důležité, aby opravdu problém chtěl řešit. Někdy si své problémy chceme zatím z nějakého důvodu ponechat, například nedokážeme odpustit, máme strach, co bude pak, když problém nebude.... Zjišťuji sugestibilitu. Hypnóza není vhodná pro všechny. Je-li to dobré, domluvíme se společně na sugescích, které budou zadávány v hypnóze a společně je zasadíme do reálného příběhu řešené osoby. To trvá cca 1,5 hodiny.

Mezitím zcela připravím klientův reálný příběh s použitím s ním domluvených sugescí. Nahraji ho. Pak ho ještě nechám odsouhlasit klietem přes telefon, skype. Je-li to v pořádku, pak dojde k další návštěvě. Trvá to nejméně 2 hodiny.

2. návštěva s hypnózou - tato návštěva přes Skype nejde

Nyní dojde na plnou hypnotickou terapii, kdy klient se s mou pomocí dostává do tzv. alfa vln podobných dennímu snění, kde mu několikrát řeknu námi společně sestavený reálný příběh se sugescemi.

Většinou nestačí 1 návštěva. Je zapotřebí okolo 10 návštěv. Každý jsme individualita. Vždy však záleží na domluvě. Další návštěva trvá cca 1 hodinu.

Hypnóza - ceník

Hypnotické sezení osobní návštěva - Nyní v době covidu probíhá jenom v online prostředí. Více rozepsáno v dole.

První dvě návštěvy s přípravou hypnotického skriptu a nahráním jsou za: 2000 Kč. Splatná částka je nejdéle při první návštěvě.

Pokud se na hypnóze z nějakého dúvodu při první návštěvě nedomluvíme, tak mohu nabídnout jinou terapii a nebo vás tato jediná návštěva bude stát jen 1000 Kč.

Další jednotlivé návštěvy kdy se stále řeší ten samý problém: 500 Kč. Jsou splatné na místě.

Hypnóza přes Skype v omezeném režimu. V době koronavirové pokud prokážete, že jste vedeni na ÚP kdekoli v ČR, pak můžete mít slevu 200 Kč na 1. terapii.

Cena: 1500 Kč 

Částka je splatná dopředu. Lze se odhlásit 24 hodin dopředu. Pak vám celou částku vrátím zpět. Pak už ne.

Kontaktovat mě můžete přes mobil: 704263532, email: metodaeft@seznam.cz nebo přes formulář v dole, kde pouze napíšete svůj email, telefon, jméno a lepší je i napsat, o co máte zájem.

Máte strach z hypnózy?

ok Děkujeme za Váš hlas.
  1. Ano. 340
  2. Ne. 338

Rádi byste hypnózu vyzkoušeli?

  1. Ano. 339
  2. Nevím. 220
  3. Ne. 224

Kontakt