EFT

 

EFT - body 

EFT ceník

EFT (Emotional Freedom Techniques) – techniky emoční svobody

- Zakladatelem EFT je Američan Gary Graig

- EFT je metoda z oboru energetické psychologie, jenž odstraňuje bloky tak i nemoci na psychické tak i fyzické na energeitcké úrovni.

- EFT předpokládá, že příčinou všech nemocí a bloků jsou negativní emoce, což vede k poruše v energetickém systému člověka a k nemoci.

- EFT používá k odstranění energetických bloků některé akupresurní body na těle, a to zejména na hlavě a rukou. Poťukáváním na tyto body, společně se zaměřením na daný problém, se obnovuje správný tok energie v meridiánech v tělě. Tím dochází k odstranění problému nebo nemoci.

EFT - je bezbolestná metoda a nemá žádné vedlejší účinky

 

EFT vám může pomoci vyřešit například tyto problémy :


fyzické bolesti, kožní problémy, deprese, stres, úzkost, panika, častá únava, nespavost, nadváha, závislosti, stud a vina, nízké sebevědomí, ženské problémy, neplodnost, traumata, poruchy příjmu potravy, strachy a fobie, pocit viny, závislosti, poruchy učení a chování, ztráta blízké osoby, ztráta motivace, uzavření do sebe, alergie, dětské problémy,vztahové problémy, výkonnost, práce, finance, vážné a chronické nemoci

EFT - osobní konzultace

EFTvýhody :

- řeší příčinu problému a ne pouze příznaky

- účinkuje rychle a dlouhodobě

- není bolestivá a nemá žádné negativní účinky


CO JE K TERAPII  EFT POTŘEBA:

Osobní konzultace probíhá klidném domácím prostředí v Kolíně. Nejdřív si při čaji, vodě nerušeně promluvíme o vašem problému, a pak ho společně řešíme metodou EFT, popřípadě více metodami.

TERAPII EFT LZE PROVÁDĚT I NA DÁLKU. Bližší info najdete na: Osobní konzultace a ceník

EFT případy


MENTÁLNÍ LÉČBA
Mentální léčba a intuitivní diagnostika se odehrává na úrovni našeho podvědomí. Mentální léčba a intuitivní diagnostika terapeutovi dovolí podvědomě navštívit tělo léčené osoby a najít v něm problém či jeho příčinu.

Například u Reiki předává terapeut vesmírnou energii člověku a ta si najde nemocné místo sama, což ale neznamená, že najde příčinu nemoci. To ale terapeut může zjistit při mentální léčbě a potom působit energii Reiki přímo tam, kde je potřeba.

Často je fyzická bolest způsobena emočními problémy, které se ne vždy podaří Reiki odstranit, proto se pak zdravotní problém opakuje. Mentální léčba umožňuje terapeutovi odkrýt pravou příčinu zdravotního problému, a pak například Reiki působit právě tam, kde je to třeba.

Klíčem k uzdravení je odstranit zátěže z lidského těla a využít ohromnou vnitřní ozdravnou sílu lidského organismu.

Mentální léčba je prováděna současně s Metodou EFT, je zdarma - za cenu Metody EFT.

Už vám někdy EFT pomohlo?

  1. Ano. 399
  2. Nezkoušel-a jsem to, ale přemýšlím o tom. 287
  3. Ne. 292

Novinky

Kontaktujte nás

ALTERNATIVE LIFESTYLE

Podskalská 1357

28002 Kolín

E-mail: !metodaeftvseznam.cz
Tel.: 702 425 733