Reiki - nabíjení jídla a pití

Pozitivní nabíjení energií nápojů a jídel

Vesmírná energie je všude kolem nás. Tak z jakého důvodu ji nevyužít pro pozitivní nabíjení čehokoliv kolem nás, co nám může prospět.

Dnes se právě z tohoto důvodu budeme věnovat pozitivnímu nabíjení našich nápojů a jídla. Pijeme a jíme všichni, a tak nás jídlo a pití může pozitivně tak i negativně ovlivnit.

Samozřejmě tento návod není určen pro bezhlavé přejídání nebo popíjení čehokoliv nezdravého. To nás od následků našich činů neochrání.

Návod je zejména určený pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí se cítit lépe. Je dnes už známé, že potraviny a voda neobsahují to, co by měly obsahovat, a proto v našem těle nepůsobí až tak pozitivně, jak bychom si sami přáli. Zvětšit jejich energetickou hodnotu pro náš organismus můžeme právě energií Reiki.

Pozitivní nabíjení potravin a nápojů je vhodné pro kohokoliv, jak pro lidi v rekonvalescenci nebo pro toho, kdo chce zvýšit svoje vibrace a koneckonců je to i pro ty, kteří občas ujedou v péči o sebe a potřebují se rychle srovnat.

Návod:

  1. Najděte si vhodné místo, kde se budete cítit příjemně.
  2. Na vámi vybraném místě si pohodlně sedněte a ponořte se hluboko do sebe. Někdy k tomu stačí pozorovat váš dech.
  3. Jste-li už dost ponořeni do sebe, nasměřujte své myšlenky na jídlo/pití, které chcete pozitivně ovlivnit. Jídlo/pití při tom nejlépe svírejte ve svých rukách – sklenici s vodou a vysílejte pozitivní myšlenky přímo do konkrétního pití/jídla. Představujte si, jak pozitivně tohle jídlo/pití ovlivní váš organismus, jak vaše tělo využije všechny potřebné látky v jídle/pití obsažené, jak pěkně vám to pročistí vaše tělo a podobně. Záleží jen na vašich představách. Nepředstavujte si nic negativního i to by se mohlo přenést na vaše jídlo/pití. Pozitivní myšlenky jsou povoleny všechny, které s vámi korespondují.
  4. Pozitivní vyzařování vašich myšlenek do jídla/pití provádějte tak 3 až 5 minut. Může to být delší dobu, ale i kratší. Řiďte se vaší intuicí.
  5. Po skončení pozitivního vyzařování jídlo/pití v klidu snězte/vypijte bez spěchu. Spěch sebou totiž nese stres a ten by se opět na kvalitě vašeho jídla/pití mohl projevit.