EFT Kutná Hora

EFT nebo-li emotional freedom technique V překladu: techniky emocionální svobody se řadí do oboru energetické psychologie.

Díky EFT si můžete lehkým poklepem na určité body na meridiánech společně se zaměřením se na vaše negativní zážitky energeticky odblokovat a tím se trvale zbavit vašich již dlouholetých psychických a fyzických problémů. EFT Kutná Hora je k tomu přímo určeno. EFT je založeno na objevu, že příčinou jakékoliv negativní emoce, zážitku, dojde k částečnému nebo úplnému narušení energetického toku v organismu. A metoda EFT toto umí odstranit na energetické úrovni - na drahách meridiánů.

EFT se uplatňuje i u zdánlivě neléčitelných nebo velmi špatně léčitelných nemocí – alergie, ekzémy, chronická únava, fóbie, chronické bolesti, různé psychické poruchy a mnoho dalších. A v dnešní době, kdy je velmi dobrá doprava po naší republice, tak se stírá i vzdálenost, proto si terapii EFT mohou dopřát nejenom lidé z Kolína, kde mám studio, ale i lidé z Kutné Hory a dalších míst. Kdo má dokonce k dispozici internet, tak si může dopřát terapii EFT odkudkoliv a to nejenom z Kutné Hory, ale vlastně z celého světa. Internetové spojení maže jakoukoliv vzdálenost. Už v minulém roce jsem byla ochotná za svými klienty na EFT dojíždět a to nejen do Kutné Hory, ale všude, kde byla dobrá dopravní dostupnost. EFT si dnes může dopřát opravdu každý bez ohledu na své bydliště.