EFT Nymburk

EFT Nymburk lze nazvat tzv. lékárničkou první pomoci, která nám pomůže nejenom v Nymburce, ale i na kterémkoliv místě, protože je EFT tak jednoduchá metoda, která nepotřebuje žádné pomůcky, kromě vašich rukou.

EFT taková akupresura, kdy my si jemně ťukáme na jednotlivé body na těle a zaměřujeme se při tom na konkrétní problém, který chceme odstranit z těla i duše. Tímto jemným poťukáváním odblokujeme částečně omezený nebo přerušený energetický tok v organismu. Tím dojde k odstranění potíže a my můžeme dál plnohodnotně žít.

EFT Nymburk je úspěšné i u dlohodobých potíží, které jsou tzv neřešitelné. Používá se zejména u chronických nemocí, bolestí, únavy, fóbií, různých strachů – zkoušky, psychických bolestí – úmrtí v rodině a v mnoha dalších. Kdo se chce blíže s EFT seznámit, tak má možnost díky dobrému dopravnímu spojení klidně z Nymburka a daších částí naší republiky. Gmail a Skype dokonce maže vzdálenost úplně, a tak je možné se spojit při konzultaci EFT nejenom z Nymburka, ale vlastně odkudkoliv bez větších obtíží.