EFT Poděbrady

EFT vytvořil Gary Graig z Terapie myšlenkových polí, kterou vymaslel americký psycholog Callahan. Je založeno na objevu, že následkem jakékoli negativní zkušenosti, zážitku, emoce dochází k částenému nebo úplnému zablokování energetického proudění v organismu, což má za následek spoustu psychických i fyzických problémů.

Metoda EFT Poděbrady si s tím umí snadno poradit, tím že jemně poťukáváme na jednotlivé body na meridiánech a při tom se zaměříme slovně na daný problém, který chceme odstranit z naší psychiky a fyzického těla. EFT Poděbrady se uplatňuje i u zdánlivě neřešitelných problémů jako jsou fóbie, chronické nemoci, bolesti, snížené sebevědomí, závislosti – kouření a mnoho dalších.

Zpočátku je dobré pro zájemce o EFT si stáhnout manuál EFT nebo mě navštívit na osobní konzultaci v Kolíně. Já také své klienty EFT často navštěvuji v Poděbradech a blízkém okolí. V Poděbradech chystám v tomto roce i krátké seznámení s metodou EFT. Osobní konzultace EFT je tak pro zájemce v Poděbradech velmi dostupná.