Služby

Na EFT. Reiki, Hypnózu se můžete objednat přímo a nebo se můžeme domluvit až při osobním setkání, co pro vás bude v rámci řešení vašich problémů nejpřínosnější.

Podle vhodnosti při terapii používám při řešení určitého problému i více metod, které mohou pomoci s daným problémem, ale vždy je to na dohodě s klientem. Určitě se tím o něco prodlouží čas, ale cena je buď stejná nebo mírně navýšená.

Hypnózu provádím až od 18 let a výš.

Regresi neprovozuji.

Před jakoukoli terapií je vhodné si sehnat informace o metodě, kterou chceme použít na svůj problém. Vždy je nutné být připrqavený mluvit o svém problému. Váš problém rozebereme z těch nejnutnějších stran, které jsou vhodné rozebrat a to i například problémy v dětství a podobně. Věštění není určitě můj obor.

Poradenství v Autopatii dělám na vyžádání.

Mělo by být samozřejmostí pro každého z nás, že pokud máme nějaký zdravotní, ale i jiný problém, tak na odstranění svých problémů aktivně pracujeme. Nikdo nám nepomůže trvale nebo dokonce vůbec, pokud své problémy navalíme pouze na něj.

Například: bolest zad

EFT,Hypnóza, Reiki - můžeme zapracovat na našich psychických problémech, které mohou k bolestem zad, kloubů vést, ale přenesení do běžného života je jen na nás.

Reiki nám navíc dodá novou energii a i prohřeje celé tělo - hlavně problematické partie.

Ovšem pokud se nebudeme správně hýbat - jóga, pilates..., nebudeme se vhodně stravovat, aby naše tělo mělo vhodné minerály a vitaminy a samozřejmě se zpravu mohlo detoxikovat, tak odstranění bolesti zad, kloubů půjde ztěžka. Detoxikace těla přímo souvisí s jakoukoli bolestí, kterou trpíme.

Nutné je také zklidnit naší psychiku a to nejenom při terapii, ale i ve všedním životě, kde nás nikdo nevede za ručičku a my za sebe odpovídáme sami.

Je to hlavně na nás, a proto tomu přizpůsobme své jednání a nečekejme většinou minutový zázrak. Vše chce čas. Buďme trpěliví a snaživí.

EFT

Reiki

Hypnóza