Autopatie - malý návod

 

Dopředu píšu, že přesný návod na autopatii vlastně není. Každý jsme individualita. Dá se jenom s jistotou napsat, že k autopatii budete určitě potřebovat speciální lahvičku, čistou vodu – pokud možno bez chlóru.

Malé poradenství pro toho kdo s autopatií začíná, si přece jenom neodpustím. Na úplný začátek je důležité mít přečtenou knihu Uzdrav se s autopatií od Mgr. Jiřího Čehovského a nebo ještě lépe je mít jak přečtenou tuto knihu tak i navštívit jednodenní kurz autopatie u Mgr. Čehovského, kde se základy zcela jistě dovíte.

Pokud budete s autopatií začínat sami bez poradce pro autopatii, tak je z mého pohledu nejlepší začít s převařenou slinou na malém ředění čistou vodou např. 1,5 litru čisté vody tak 1x až 2x týdně a pozorovat, co se děje a zapisovat si to do notýsku pro autopatii určeného. Nebude-li se dít nic, zvyšte ředění čistou vodou až na 3 litry 1x až 2x týdně. Můžete začít i s nepřevařenou slinou, abyste to neměli příliš s autopatickým preparátem komplikované, pokud nemáte doma plynový sporák a ani jiný přístupný plynový hořák, který by byl vhodný použít k varu vaší tělesné informace. Nejsou vhodné hořáky, které kouří. Mohly by narušit účinnost autopatického preparátu. Vše si dobře zapisujte, protože podle vašich zápisků nejlépe vyhodnotíte, jak při autopatii pokračovat dál. Závažnější problémy svěřte raději poradci pro autopatii.